o nás.

1 Kladnicek 6000 x 4000

 

Jsme Kačka a Honza, už nějaký ten pátek tvoříme pár a neskutečně si to užíváme. Máme rádi sebe, život, naše rodiny, přátele a hlavně kvalitní věci plné smyslu.

To byl také ten hlavní důvod založení značky smyslno.cz

Žijeme v uspěchané době, kde kolikrát člověk zapomene na to, kdo je, co dělá a co vlastně chce. Kupujeme si věci, které nám dlouho nevydrží a někdy se až po nákupu zamyslíme, jestli je vůbec chceme. Jestli nám to dává smysl.

Nám dává smysl vytvářet věci s respektem k přírodě i člověku. Hledat cesty, jak ve věcech předat i kousek nás, naší radosti a pohledu na svět i život. A děláme to tak trochu hlavně pro sebe. Proto věci, které sami nepoužíváme, nelíbí se nám, či je nemáme rádi, tady nikdy nenajdete. Najdete tu vše, za čím si stojíme a čemu jsme věnovali svůj čas a energii. Kolikrát bylo náročné spojit pohled ženy a muže na jednu věc, ale pokaždé jsme to zvládli. O to víc příběhu se v daném produktu skrývá. Příběhu, který si můžete sami představovat při rozbalování balíčků z našeho e-shopu.

Kačku můžete znát z YouTube, Instagramu a hlavně skrze její knížky. První kniha "Sama sobě majákem" vypráví část jejího životního příběhu a popisuje kus její cesty světem. Je to umělkyně každým coulem. Ráda zpívá, tančí, maluje, směje se a rozdává radost a lásku. 

Honzu sice tolik lidí nezná, ale on zná snad každého. Je věčně vysmátý a plný optimismu. I ve chvílích, kdy se Kačka rozčiluje, že jí něco nejde a všechno je špatně. Protože to Honza přijde a vše opraví a zařídí. Ačkoliv není umělec jako Kačka, i tak si rád zpívá a tančí a Kačí to ráda zveřejní na svém Instagramu pro pobavení sledujících.

Dohromady tvoříme skvělý tým. Tam kde jeden nestačí, druhý pomůže. Například Kačka nemá ráda čísla a moc si s nimi nerozumí. Honza zase číslům rozumí až moc, ale nerozumí tomu, že jim Kačka nerozumí. A pokud se po této větě cítíte jako Joey při vysvětlování, že oni neví, že my nevíme, že oni neví. Máte asi podobný výraz jako Kačka, když se jí Honza snaží vysvětlit, jak vypočítal trojčlenku.

Jsme rádi, že nám věříte a na těchto stránkách hledáte věci, které mají smysl.

Děkujeme!

Kačka a Honza


65 Kladnicek 6000 x 4000

Zpět do obchodu