Jak jsme založili Smyslno

Akorát jsme opustili Slast jeden z našich nejoblíbenějších podniků a vyrazili procházkou přes noční Brno až do hotelu Courtyard, kde jsme měli krásný pokoj s výhledem na město a s otevřenou koupelnou spojenou s ložnicí. Šli jsme pomalu, Kačí byla zavěšěná za mé rámě a bylo nám krásně. Plánovali jsme budoucnost a co bychom chtěli společně dělat dál. V té době měla Kačí svůj e-shop, na kterém prodávala své dvě knihy a merch. Již v té době Kačí finalizovala podobu karet K tobě a sobě blíž a já řešil krabičky, výrobu a jak to celé vlastně budeme prodávat.
Vzešlo to vlastně z Kačky přání, kdy měla odvážnou myšlenku, že by celý e-shop odpoutala od sebe. Aby byl e-shop značkou sám o sobě a lidi jej znali, i když třeba neznají Kačí nebo jí ani znát nechtějí. Nápad na nový společný e-shop byl tedy na snadě. Okamžitě jsme si představili čistý a přehledný prostor s krásnými produkty, které budou lidi obohacovat jak po tělě, tak na duši. Prostě věci, které lidem a hlavně nám budou dávat smysl. Nad názvem jsme přemýšleli celou cestu a návrhů padalo mraky, jenže žádný nás neoslovil a nevystihoval přesně to, co jsme si představovali.
Hotel už jsme měli na dohled, když ze mě úplně bezděčně vypadlo: "A co takhle Smyslno?"

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení